Certificering KIWA

U kunt er voor kiezen om u te laten certificeren. De beoordeling vindt plaats door het KIWA. Het certificaat is persoonsgebonden en biedt u daardoor veel vrijheid. zie ook www.srao.nl

Certifcatieschema
Voor Arbeids- en Organisatiedeskundigen is een certificatieschema opgezet door het Centraal College van Deskundigen (CCvD). Dit is tot stand gekomen in nauwe samenwerking met Kiwa Certificatie en Keuringen. Kiwa C&K is door met ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid aangewezen als certificerende instelling voor de vakbekwaamheid van A&O-deskundigen.

Een aanvraag voor de persoonscertificaat kunt u doen door middel van het invullen van het aanvraagformulier persoonscertificaat A&O deskundige en formulier Werkzaamheidsverklaring.

LET OP:
Het adres van KIWA is gewijzigd:

Kiwa Nederland BV
Stationspark 45
4462 DZ GOES
0113 820416


 

Gerelateerde documenten

Download deze door er op te klikken. De volledige bestandsnaam verschijnt wanneer u met de muis boven het bestandsicoontje blijft hangen:



« terug naar Lidmaatschap & Certificering